железни юнаци

Добавен на Събота, 11 Декември 2021 / Новини А отбор
Tags: железни юнаци, 2021, върнете Локо у дома
Мъжкият отбор на Локомотив приключи с официалните мачове за 2021 година. Приключи с важна победа 2:0 над Арда. Ключов успех, с който железничарите събраха 18 точки. Медиите търбяха за мини криза в отбора, но Локомотивците знаем, криза няма. Има липса на доза късмет съчетана с греди и изпусати положения и дузпи. Но най-вече има криза на съдийски отсъждания, които при идентични ситуации отсъждаха дузпи против Локомотив и не отсъждаха такива за Локомотив. Иван Колев е прав да пита какъв е този ВАР има няма това съдийство явно открадна 5 точки само от мачовете с ЦСКА 1948 и Локомотив (Пд). В играта на Локомотив криза няма, отборът ни играе в пъти по-добре от очакваното. За представянето си в Първото ниво на българския футбол, треньор, футболисти, ръководство всички заслужават ГОЛЯМО БРАВО. А само ако играехме на стадион Локомотив и нямаше пандемия тогава ... Отбора щеше да се радва на подкрепа от изпълнен А сектор. съдиите нямаше да ни режът така смело и заслужено щехме да сме близо ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 28 Май 2017 / Двубои А отбор
Tags: Банско, втора лига, последен кръг, железни юнаци
Локомотив завърши по чудесен начин сезон 2016/2017. Железничарите победиха с 4:1 в Банско тима от едноименния град. Срещата започна с натиск на Локомотив, но постепенно домакините изравниха играта. Двата отбора размениха по едно пропуснато 100% положение, като Любенов чудесно парира удара на останалия очи в очи срещу него футболист. В 43-тата минута се стигна до поредица от удари към вратата на Банско, топката попадна в Димитър Георгиев, който с техничен удар прати топката в паяжината на десния ъгъл на вратата на Банско за 0:1 и поздрави феновете целувайки емблемата на своята фланелка. През второто полувреме футболистите на домакините се опитаха да се върнат в мача, но първо мощно воле на Горанов направи резултата 0:2, а в последствие и бърза атака на Пеев, Васев и завършена от Георгиев направиха резултата класически в полза на Локомотив. Двата отбора не се отказаха да търсят още голове и в 85-тата минута със силен далечен шут Александров покачи на 0:4. В самият край на мача донеслият ... [ +++ ]