национали

Добавен на Четвъртък, 22 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: национален отбор, национали, U19, контрола, 2019
В двубой игран вчера на Националната база в Бояна, железничарите записаха категорична победа. Контролата даде възможност на Младен Додич да даде изгрови минути през първата част на редица юноши на Ломотив. Младите национали водиха на полувремето с 1:0 и изпуснаха още няколко положения да се приберат на почивката с по-голям аванс. През втората част националите пропуснаха дузпа. Постепенно в състава на Локомотив се появиха в игра играчите записали повече минути във Втора лига и младите национали получиха 4 безответни попадения. [ +++ ]
Добавен на Петък, 24 Март 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, национали, Валентин Николов, Теодор Цветанов, Илия Димитров, Мики Орачев
Валентин Николов и Теодор Цветанов, който спечели награда най-добър футболист на годината на ДЮШ "Питър Берквист" бяха поканени за лагер в националния отбор - набор 2003. С повиквателните на Валентин и Теодор се възражда традицията футболисти от всички възрасти на Локомотив да бъдат национални състезатели. Лагерът на Лъвчетата стартира в понеделник, 27 март в базата на трикольорите в квартал Бояна. Играещите в първия състав на Локомотив Илия Димитров и Мики Орачев също получиха покани и се включиха в подготовката на националния тим на България до 21 години (U21). Отборът ще отпътува на 26 март за Скопие, където на 28 март, вторник, от 14:00 часа на тренировъчен център "Петър Милошевски" ще проведе приятелската среща с тима на Македония.  Ръководството на клуба пожелава успех и благодари за усърдната работа на всички треньори, с чиято помощ, децата и школата постигат все по-високи резултати. източник: http://www.fclokomotiv1929.com  ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 13 Ноември 2014 / Подкаст
Tags: подкаст, гигов, заплати, скандал, славия, пулев и кличко, национали, шалове
В новото скорострелно (в смисъл кратко) издание на lokosf.info podcast в YouTube с парци и Метушката ще чуете:   - какви изводи да си правим след срещата между Николайчо Гигов и играчите от тази сряда;   - накъде се е запътил този "П"ФК Локомотив;   - няколко думи за мача със Славия;   - няколко думи за боксовия мач между Кличко и Кубрат тази събота;   - няколко думи за мача на националите;   - НОВ АРТИКУЛ! Какъв е той може да видите във видеото в YouTube или да чуете само тук - в lokosf.info podcast.   Както винаги, очакваме Вашите мнения и коментари (минимум псувни) - разпоростанявайте благата дума за Локомотив и за нас и... така нататък. Have a nice day! [ +++ ]