първенец

Добавен на Петък, 26 Май 2017 / набор 1998
Tags: ДЮШ, набор 98, юноши старша, купа, злато, първенец, София
снимка: http://www.viasport.bg/ След юношите младша "Б" (вижте тук) и юношите старша спечелиха Купата за столичен първенец в своята възраст. В двубой от 29 кръг младите локомотивци победиха с 12:1 тима на Оборище (Панагюрище) и по категоричен начин затвърдиха лидерството си в зоналната софийска група през този сезон. Със спечелените 74 т. те станаха недостижими на върха, кръг преди края на шампионата. Втори е отборът на Марек (Дупница) с 3 точки по-малко, но Локомотив е с по-добри показатели в преките двубои (победа и равенство). Последния кръг ще е в събота, когато отборът ни гостува в Симитли на Септември от 17:00 ч. източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 22 Май 2017 / Набор 2000
Tags: ДЮШ, юноши младша, набор 2001, набор 2000, купа, злато, първенец ...
  Локомотив (Сф) е столичен първенец за юноши младша възраст, родени след 1 януари 2001 г. „Червено-черните“, водени от треньорите Виктор Михайлов и Михаил Михайлов, завършиха сезона с 52 точки. Те изпревариха Чавдар (Етрополе) – 46, и Лъвчета – 44 т. В последния кръг Локото отстъпи при визитата си на Левски-Раковски с 1:3, но мачът беше без значение за крайното класиране. Домакините откриха резултата в 19-ата минута с гол на Василев. После Кристиян Духалов от Локо удари греда с техничен изстрел от разстояние. В 27-ата минута гостите изравниха. Христо Генчев шутира, топката се отби от напречната греда и тупна зад голлинията – 1:1. След час игра  Александър Динчев отново изведе „сините“ напред – 2:1. В 84-ата Георги Стефанов оформи крайното 3:1. След последния съдийски сигнал “сините” участваха в награждаването, въпреки че нямаха пряк ангажимент. Направиха и шпалир на победителите – все неща, които правят добро впечатление и трябва да виждаме ... [ +++ ]