резултати
Добавен на Събота, 15 Февруари 2020 / Новини А отбор
Tags: новини, резултати, класиране, 19 кръг, ВПЛ, Втора лига
Очаквано Поморие не започна втория полусезон. Днес се изиграха първите два двубоя от 19 кръг на ВПЛ. Монтана победи в Бургас с което показа че битката за челните места ще е жестока. Пирин не победи в Стара Загора и затвърди колебливите си игри. Един от отборите от дъното на класирането Поморие не регистрира играчи за вторият полусезон и ще бъде изваден от групата, с което ще запише служебни загуби във всички двубои до края на сезона. Естествено БФС няма да промени календара и двата отбора, които ще почиват няма да играят един срещу друг, но все пак са бюрокрация. Класирането след днешните двубои вижте кликвайки тук. [ +++ ]
Очаквано Поморие не започна втория полусезон. Днес се изиграха първите два двубоя от 19 кръг на ВПЛ. Монтана победи в Бургас с което показа че битката за челните места ще е жестока. Пирин не победи в Стара Загора и затвърди колебливите си игри. Един от отборите от дъното на класирането Поморие не регистрира играчи за вторият полусезон и ще бъде изваден от групата, с което ще запише служебни загуби във всички двубои до края на сезона. Естествено БФС няма да промени календара и двата отбора, които ще почиват няма да играят един срещу друг, но все пак са бюрокрация. Класирането след днешните двубои вижте кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 24 Октомври 2019 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати
Юноши старша възраст "Зона", р. 2001-2002 г. Локомотив София 3-4 Вихрен Сандански Юноши старша възраст, Зона Б, р. 2001-2002 Елин Пелин 3-0 Локомотив София Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2003-2004 г. Локомотив София 1-0 Царско село Юноши младша възраст, р. 2003-2004 г. Локомотив София 1-1 Царско село Деца "А", р. 2005 г. Ботев 57 0-5 Локомотив София Деца "Б", първа група, р. 2006 г Локомотив София 1–4 Национал Футбол 11, р. 2007 г. - група "В" Локомотив София 4-1 Сливнишки герой Футбол 9, р. 2008 г. - група "В" Сердика София 3-11 Локомотив София Футбол 7, р. 2009 г. - група "Б" Ком 98 2-12 Локомотив София Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б" Локомотив София 1-4 Левски София ... [ +++ ]
Юноши старша възраст "Зона", р. 2001-2002 г. Локомотив София 3-4 Вихрен Сандански Юноши старша възраст, Зона Б, р. 2001-2002 Елин Пелин 3-0 Локомотив София Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2003-2004 г. Локомотив София 1-0 Царско село Юноши младша възраст, р. 2003-2004 г. Локомотив София 1-1 Царско село Деца "А", р. 2005 г. Ботев 57 0-5 Локомотив София Деца "Б", първа група, р. 2006 г Локомотив София 1–4 Национал Футбол 11, р. 2007 г. - група "В" Локомотив София 4-1 Сливнишки герой Футбол 9, р. 2008 г. - група "В" Сердика София 3-11 Локомотив София Футбол 7, р. 2009 г. - група "Б" Ком 98 2-12 Локомотив София Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б" Локомотив София 1-4 Левски София ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 16 Октомври 2019 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, 2019
Резултати от мачовете на децата и юношите на Локомотив Юноши старша възраст "Зона", р. 2001-2002 г. Беласица Петрич 5-0 Локомотив София Юноши старша възраст, Зона Б, р. 2001-2002 Локомотив София 1-0 Елит София Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2003-2004 г. Национал София 3-4 Локомотив София Юноши младша възраст, р. 2003-2004 г. Локомотив София 4-0 Надежда Доброславци Деца "А", р. 2005 г. Локомотив София 2-1 София Спорт Деца "Б", първа група, р. 2006 г Славия София 0–3 Локомотив София Футбол 11, р. 2007 г. - група "В" ЦСКА 1948 0-4 Локомотив София Футбол 9, р. 2008 г. - група "В" Локомотив София 11-0 Спортист 13 София Футбол 7, р. 2009 г. - група "Б" Локомотив София 4-1 Левски-Раковски Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б" Спартак София 1-4 Локомотив София ... [ +++ ]
Резултати от мачовете на децата и юношите на Локомотив Юноши старша възраст "Зона", р. 2001-2002 г. Беласица Петрич 5-0 Локомотив София Юноши старша възраст, Зона Б, р. 2001-2002 Локомотив София 1-0 Елит София Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2003-2004 г. Национал София 3-4 Локомотив София Юноши младша възраст, р. 2003-2004 г. Локомотив София 4-0 Надежда Доброславци Деца "А", р. 2005 г. Локомотив София 2-1 София Спорт Деца "Б", първа група, р. 2006 г Славия София 0–3 Локомотив София Футбол 11, р. 2007 г. - група "В" ЦСКА 1948 0-4 Локомотив София Футбол 9, р. 2008 г. - група "В" Локомотив София 11-0 Спортист 13 София Футбол 7, р. 2009 г. - група "Б" Локомотив София 4-1 Левски-Раковски Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б" Спартак София 1-4 Локомотив София ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 30 Ноември 2018 / ДЮШ
Tags: ДЮШ, резултати, 2018
Юноши старша възраст "Зона", р. 2000-2001 г. 15 кръг| Локомотив (София) 2–1Пирин (Благоевград) Юноши младша възраст, р. 2002-2003 г. 14 кръг| Локомотив (София) 8 – 1 Елит - София Деца "Зона", р. 2004-2005 г. 17 кръг| Локомотив (София) 4 – 3 Ботев 57 (София) Деца, група I, р. 2004-2005 г. 13 кръг|Левски (София) 8 - 0 Локомотив (София) Деца, група "А", р. 2008 г. 11 кръг|Миньор (Перник) 2 - 6 Локомотив (София) ... [ +++ ]
Юноши старша възраст "Зона", р. 2000-2001 г. 15 кръг| Локомотив (София) 2–1Пирин (Благоевград) Юноши младша възраст, р. 2002-2003 г. 14 кръг| Локомотив (София) 8 – 1 Елит - София Деца "Зона", р. 2004-2005 г. 17 кръг| Локомотив (София) 4 – 3 Ботев 57 (София) Деца, група I, р. 2004-2005 г. 13 кръг|Левски (София) 8 - 0 Локомотив (София) Деца, група "А", р. 2008 г. 11 кръг|Миньор (Перник) 2 - 6 Локомотив (София) ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 11 Юни 2018 / Всичко
Tags: Събития, резултати, 2018
10.06.2018 баскетбол Финали момичета (U12) 11:15 малък финал Локомотив - Черноморец 2014 51:49 футбол Котков и Михайлов деца Б (набор 2005) след 9:30 малък финал, финал и награждаване водна топка Суперфинал юноши ст. (U19) 12:00 Локомотив - Аква Спорт 10:9 вижте запис тук 18:00 Локомотив - Черноморец 9:7 вижте запис тук 9-та поредна титла за Локомотив ... [ +++ ]
10.06.2018 баскетбол Финали момичета (U12) 11:15 малък финал Локомотив - Черноморец 2014 51:49 футбол Котков и Михайлов деца Б (набор 2005) след 9:30 малък финал, финал и награждаване водна топка Суперфинал юноши ст. (U19) 12:00 Локомотив - Аква Спорт 10:9 вижте запис тук 18:00 Локомотив - Черноморец 9:7 вижте запис тук 9-та поредна титла за Локомотив ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 09 Юни 2018 / Всичко
Tags: Събития, резултати, 2018
баскетбол Финали момичета (U12) 8:00 1/4 финал Локомотив - Миньор 47:29 18:30 1/2 финал Рилски спортист - Локомотив 49:47 футбол Котков и Михайлов деца Б (набор 2005) 9:30 Локомотив - ДИТ 0:5 водна топка Суперфинал юноши ст. (U19) 16:00 Локомотив - КПС Варна 7:4 гледайте запис тук ... [ +++ ]
баскетбол Финали момичета (U12) 8:00 1/4 финал Локомотив - Миньор 47:29 18:30 1/2 финал Рилски спортист - Локомотив 49:47 футбол Котков и Михайлов деца Б (набор 2005) 9:30 Локомотив - ДИТ 0:5 водна топка Суперфинал юноши ст. (U19) 16:00 Локомотив - КПС Варна 7:4 гледайте запис тук ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 28 Септември 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, Резултати, Септември, 2017
Футбол 7, р. 2008 г. - група “А” 3 кръг Левски-Раковски (София) 3 - 1 Локомотив (София) Футбол 7, р. 2007 г. - група “В” 3 кръг Надежда (Доброславци) 0 - 9 Локомотив (София) Футбол 9, р. 2006 г. - група “А” 3 кръг Левски-Раковски (София) 4 - 2 Локомотив (София) Подготвителна група футбол 11, р. 2005 г. - група “Б” 3 кръг Миньор (Перник) 2 - 0 Локомотив (София) Деца "Б", р. 2004 г. 4 кръг Локомотив (София) 0 - 5 ДИТ Спорт (София) Юноши младша възраст "Зона”, р. 2001-2002 г. 4 кръг Витоша (Бистрица) 7 - 2 Локомотив (София) Юноши младша възраст, р. 2001-2002 г. 4 кръг Локомотив (София) 5 - 0 Септември (София) Юноши старша възраст "Зона", р. 1999-2000 г. 5 кръг Чавдар (Етрополе) 0 - 0 Локомотив (София) източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ ... [ +++ ]
Футбол 7, р. 2008 г. - група “А” 3 кръг Левски-Раковски (София) 3 - 1 Локомотив (София) Футбол 7, р. 2007 г. - група “В” 3 кръг Надежда (Доброславци) 0 - 9 Локомотив (София) Футбол 9, р. 2006 г. - група “А” 3 кръг Левски-Раковски (София) 4 - 2 Локомотив (София) Подготвителна група футбол 11, р. 2005 г. - група “Б” 3 кръг Миньор (Перник) 2 - 0 Локомотив (София) Деца "Б", р. 2004 г. 4 кръг Локомотив (София) 0 - 5 ДИТ Спорт (София) Юноши младша възраст "Зона”, р. 2001-2002 г. 4 кръг Витоша (Бистрица) 7 - 2 Локомотив (София) Юноши младша възраст, р. 2001-2002 г. 4 кръг Локомотив (София) 5 - 0 Септември (София) Юноши старша възраст "Зона", р. 1999-2000 г. 5 кръг Чавдар (Етрополе) 0 - 0 Локомотив (София) източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 22 Септември 2017 / Новини
Tags: резултати, ДЮШ, 2017, септември
Елитна група до 15 г. - Югозападна зона 4 кръг Витоша (Бистрица 1 - 5 Локомотив (София) Футбол 7, р. 2008 г. - група “А” 2 кръг Локомотив (София) 2 - 3 Славия (София) Футбол 7, р. 2007 г. - група “В” 2 кръг Локомотив (София) 1 - 2 Ферион (София) Футбол 9, р. 2006 г. - група “А” 2 кръг Локомотив (София) 1 - 2 ДИТ Спорт (София) Подготвителна група футбол 11, р. 2005 г. 2 кръг Локомотив (София) 1 - 4 Левски-Раковски (София) Юноши младша възраст "Зона”, р. 2001-2002 г. 3 кръг Локомотив (София) 5 - 1 Миньор (Перник) Юноши младша възраст, р. 2001-2002 г. 3 кръг ДИТ Спорт (София) 0 - 9 Локомотив (София) Юноши старша възраст "Зона", р. 1999-2000 г. 3 кръг Оборище (Панагюрище) 0 - 1 Локомотив (София) източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ ... [ +++ ]
Елитна група до 15 г. - Югозападна зона 4 кръг Витоша (Бистрица 1 - 5 Локомотив (София) Футбол 7, р. 2008 г. - група “А” 2 кръг Локомотив (София) 2 - 3 Славия (София) Футбол 7, р. 2007 г. - група “В” 2 кръг Локомотив (София) 1 - 2 Ферион (София) Футбол 9, р. 2006 г. - група “А” 2 кръг Локомотив (София) 1 - 2 ДИТ Спорт (София) Подготвителна група футбол 11, р. 2005 г. 2 кръг Локомотив (София) 1 - 4 Левски-Раковски (София) Юноши младша възраст "Зона”, р. 2001-2002 г. 3 кръг Локомотив (София) 5 - 1 Миньор (Перник) Юноши младша възраст, р. 2001-2002 г. 3 кръг ДИТ Спорт (София) 0 - 9 Локомотив (София) Юноши старша възраст "Зона", р. 1999-2000 г. 3 кръг Оборище (Панагюрище) 0 - 1 Локомотив (София) източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 21 Август 2017 / Новини А отбор
Tags: резултати, класиране, 4 кръг, Втора професионална лига
Вижте резултатите и класирането след 5 кръг на Втора професионална лига, кликвайки ТУК Локомотив излезе еднолично начело след 5 кръг на Втора професионална лига, в събота от 18:00 предстои гостуване на Струмска слава в град Радомир. [ +++ ]
Вижте резултатите и класирането след 5 кръг на Втора професионална лига, кликвайки ТУК Локомотив излезе еднолично начело след 5 кръг на Втора професионална лига, в събота от 18:00 предстои гостуване на Струмска слава в град Радомир. [ +++ ]
Добавен на Вторник, 15 Август 2017 / Новини А отбор
Tags: резултати, класиране, 4 кръг, Втора професионална лига
Вижте резултатите и класирането след 4 кръг на Втора професионална лига, кликвайки ТУК Локомотив дели първото място с Ботев Враца, головата разлика е в полза на Врачани, но Локомотив има предимство в преките двубои преди гостуването във Враца. [ +++ ]
Вижте резултатите и класирането след 4 кръг на Втора професионална лига, кликвайки ТУК Локомотив дели първото място с Ботев Враца, головата разлика е в полза на Врачани, но Локомотив има предимство в преките двубои преди гостуването във Враца. [ +++ ]
Добавен на Неделя, 06 Август 2017 / Новини А отбор
Tags: резултати, класиране, 3 кръг, 2017, есен
Кликнете тук за да видите резултатите и класирането [ +++ ]
Кликнете тук за да видите резултатите и класирането [ +++ ]
Добавен на Неделя, 30 Юли 2017 / Новини А отбор
Tags: резултати, класиране, 2 кръг, 2017, есен
Кликвайки тук вижте резултатите и класирането преди мачовете в понеделник от 2-ри кръг [ +++ ]
Кликвайки тук вижте резултатите и класирането преди мачовете в понеделник от 2-ри кръг [ +++ ]
Добавен на Събота, 20 Май 2017 / Локомотивци
Tags: книга, Венелин Йорданов, история, резултати, 6 част
Излезе шестата част на хрониката “Локомотив (София) през годините”. В тази част Венелин Йорданов се проследяват всички сезони от 2001 до 2010 г. Венелин Йорданов съставя, финансира и издава поредицата за Локомотив. Първата, втората и третата част излизоха на пазара през 2014 г, четвърта част излезе през 2015), а петата 2016 г. Подготвя се и седма част от поредицата. За поръчки: 0886 73 77 73, manoflok@yahoo.com ... [ +++ ]
Излезе шестата част на хрониката “Локомотив (София) през годините”. В тази част Венелин Йорданов се проследяват всички сезони от 2001 до 2010 г. Венелин Йорданов съставя, финансира и издава поредицата за Локомотив. Първата, втората и третата част излизоха на пазара през 2014 г, четвърта част излезе през 2015), а петата 2016 г. Подготвя се и седма част от поредицата. За поръчки: 0886 73 77 73, manoflok@yahoo.com ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 03 Май 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, април, май, 2017
29.04.2017 г. /Събота/ 9:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група 9 кръг Левски (София) - Локомотив 5:1 к-с Драгалевци 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 26 кръг Локомотив - Левски (София) 0:6 ст. Локомотив 12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група 10 кръг Царско село 2015 - Локомотив 7:0 к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - Атлетик 11 (София) 3:0 сл. р. ст. Локомотив 30.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 22 кръг Локомотив - Левски-Раковски 9:2 ст. Локомотив 10:40 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 6 кръг София спорт - Локомотив 0:4 к-с Герман 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 ... [ +++ ]
29.04.2017 г. /Събота/ 9:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група 9 кръг Левски (София) - Локомотив 5:1 к-с Драгалевци 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 26 кръг Локомотив - Левски (София) 0:6 ст. Локомотив 12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група 10 кръг Царско село 2015 - Локомотив 7:0 к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - Атлетик 11 (София) 3:0 сл. р. ст. Локомотив 30.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 22 кръг Локомотив - Левски-Раковски 9:2 ст. Локомотив 10:40 ч. Подготвителна група до 10 години София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Втора група 6 кръг София спорт - Локомотив 0:4 к-с Герман 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 28 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, програма, резултати, април, 2017
Резултати 26.04.2017 г. /Сряда/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 25 кръг Елит София - Локомотив 0:5 27.04.2017 г. /Четвъртък/ 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 28 кръг Миньор (Перник) - Локомотив 1:0 Програма 29.04.2017 г. /Събота/ 9:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група 9 кръг Левски (София) - Локомотив к-с Драгалевци 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 26 кръг Локомотив - Левски (София) ст. Локомотив 12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група 10 кръг Царско село 2015 - Локомотив к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - Атлетик 11 (София) ст. Локомотив 30.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 22 кръг Локомотив - Левски-Раковски ... [ +++ ]
Резултати 26.04.2017 г. /Сряда/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 25 кръг Елит София - Локомотив 0:5 27.04.2017 г. /Четвъртък/ 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) - Зонална група – 2000-2001 г. 28 кръг Миньор (Перник) - Локомотив 1:0 Програма 29.04.2017 г. /Събота/ 9:00 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група 9 кръг Левски (София) - Локомотив к-с Драгалевци 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 26 кръг Локомотив - Левски (София) ст. Локомотив 12:30 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група 10 кръг Царско село 2015 - Локомотив к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - Атлетик 11 (София) ст. Локомотив 30.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 22 кръг Локомотив - Левски-Раковски ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 24 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, април, пролет, 2017
22.04.2017 г. /Събота/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) 1:0 ст. Локомотив 13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група 8 кръг Локомотив - Царско село (София) 1:5 к-с Драгалевци 14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група 9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 5:3 ст. Локомотив 23.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив 6:0 ст. Георги Аспарухов 10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив 6:2 к-с Драгалевци 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) ... [ +++ ]
22.04.2017 г. /Събота/ 11:00 ч. Деца "А" Елитна група (U-15) - Югозападна зона 24 кръг Локомотив - Септември (София) 1:0 ст. Локомотив 13:40 ч. Подготвителна група до 11 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 7) Втора фаза / Първа група 8 кръг Локомотив - Царско село (София) 1:5 к-с Драгалевци 14:50 ч. Подготвителна група до 12 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 9) Втора фаза / Първа група 9 кръг Локомотив - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 к-с Царско село 16:00 ч. Юноши младша "Б" София (столица) - Междуобластна група – 2000-2001 г. 18 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 5:3 ст. Локомотив 23.04.2017 г. /Неделя/ 09:30 ч. Деца "Б" София (столица) - Областна група - първа подгрупа 21 кръг Левски - Локомотив 6:0 ст. Георги Аспарухов 10:30 ч. Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 6 кръг Велбъжд (Кюстендил)- Локомотив 6:2 к-с Драгалевци 11:30 ч. Юноши младша "А" (столица) ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 23 Април 2017 / Новини А отбор
Tags: резултати, класиране, Втора лига, 25 кръг
С приближаването към края на сезона, битката във втора лига става все по-ожесточена. След вчерашните резултати Спартак Плевен, Оборище и Ботев Гълъбово не успяха да спечелят важни точки и са в опасната зона. С победата си Поморие показа, че има апетит към баражите за А група и третото място, на което се намират загубилите от Бистрица Етър продължава да е водач, а Царско село и Несебър вече може да са спокойни в златната среда. Левски К победи Банско в мач на честта, но двата отбора скоро и на теория ще изпаднат във Трета лига. В понеделник са последните 3 мача вкл и Локомотив - ЦСКА-София 2 24 април 17:00 25 кръг ВПЛ Отворете резултатите и класирането кликвайки тук Резултати от кръга - 25 кръг (22.04.2017 - 24.04.2017) Събота, 22.04.2017 - 25. Кръг 17:00 h 0 - 0 (0:0, 0:0) 17:00 h 2 - 1 (1:1, 0:1) 17:00 h 1 - 3 (0:1, ... [ +++ ]
С приближаването към края на сезона, битката във втора лига става все по-ожесточена. След вчерашните резултати Спартак Плевен, Оборище и Ботев Гълъбово не успяха да спечелят важни точки и са в опасната зона. С победата си Поморие показа, че има апетит към баражите за А група и третото място, на което се намират загубилите от Бистрица Етър продължава да е водач, а Царско село и Несебър вече може да са спокойни в златната среда. Левски К победи Банско в мач на честта, но двата отбора скоро и на теория ще изпаднат във Трета лига. В понеделник са последните 3 мача вкл и Локомотив - ЦСКА-София 2 24 април 17:00 25 кръг ВПЛ Отворете резултатите и класирането кликвайки тук Резултати от кръга - 25 кръг (22.04.2017 - 24.04.2017) Събота, 22.04.2017 - 25. Кръг 17:00 h 0 - 0 (0:0, 0:0) 17:00 h 2 - 1 (1:1, 0:1) 17:00 h 1 - 3 (0:1, ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Април 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, пролет, 2017
... 7 62-49 35 5 Локомотив 20 8 4 8 31-30 28 6 ДИТ Спорт (София) 20 7 3 10 36-38 24 Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 12.03.2017 13:30 1 кръг Локомотив - Интернационал (София) 2:1 19.03.2017 10:30 2 кръг Миньор (Бобов дол) - Локомотив 3:3 27.03.2017 16:30 3 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 6:0 02.04.2017 09:00 4 кръг Царско село (София) - Локомотив 5:1 09.04.2017 09:00 5 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 0:9 1 Пирин 2001 (Благоевград) 5 5 0 0 32-1 15 2 Елит-София ... [ +++ ]
... 7 62-49 35 5 Локомотив 20 8 4 8 31-30 28 6 ДИТ Спорт (София) 20 7 3 10 36-38 24 Подготвителна група до 13 години - София (столица) - Зонална група (Футбол 11) Втора фаза / Втора група 12.03.2017 13:30 1 кръг Локомотив - Интернационал (София) 2:1 19.03.2017 10:30 2 кръг Миньор (Бобов дол) - Локомотив 3:3 27.03.2017 16:30 3 кръг Локомотив - БМ Спорт (София) 6:0 02.04.2017 09:00 4 кръг Царско село (София) - Локомотив 5:1 09.04.2017 09:00 5 кръг Локомотив - Пирин 2001 (Благоевград) 0:9 1 Пирин 2001 (Благоевград) 5 5 0 0 32-1 15 2 Елит-София ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 15 Март 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, класиране, март, 2017
Набор 2005 победи "Левски", вижте резултатите и извадково класиране от ДЮШ Локомотив за 12-14 март 2017 Юноши старша (столица) - Зонална група 12.03.2017 14:00 17 кръг Септември (София) - Локомотив 3:0 1 Локомотив 17 13 3 1 52:12 42 2 Марек 1915 (Дупница) 17 13 2 2 53:14 41 3 Чавдар (Етрополе) 17 12 2 3 42:16 38 4 Вихрен 1925 (Сандански) 17 10 3 4 51:22 33 5 Ботев 57 СОУ (София) ... [ +++ ]
Набор 2005 победи "Левски", вижте резултатите и извадково класиране от ДЮШ Локомотив за 12-14 март 2017 Юноши старша (столица) - Зонална група 12.03.2017 14:00 17 кръг Септември (София) - Локомотив 3:0 1 Локомотив 17 13 3 1 52:12 42 2 Марек 1915 (Дупница) 17 13 2 2 53:14 41 3 Чавдар (Етрополе) 17 12 2 3 42:16 38 4 Вихрен 1925 (Сандански) 17 10 3 4 51:22 33 5 Ботев 57 СОУ (София) ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 07 Март 2017 / Новини
Tags: ДЮШ, резултати, март, 2017
... 0:0 1 7 Локомотив 1 0 1 0 0:0 1 7 Национал (София) 1 0 1 0 0:0 1 7 Сливнишки герой (Сливница) 1 0 1 0 0:0 1 11 Левски-Раковски (София) 1 0 0 1 0:1 0 12 Метал 2002 (Перник) ... [ +++ ]
... 0:0 1 7 Локомотив 1 0 1 0 0:0 1 7 Национал (София) 1 0 1 0 0:0 1 7 Сливнишки герой (Сливница) 1 0 1 0 0:0 1 11 Левски-Раковски (София) 1 0 0 1 0:1 0 12 Метал 2002 (Перник) ... [ +++ ]
by Aixeena Joomla Extensions
Прочетете още...