Локомотив - Локомотив БДЖ 3:0

gol Bonev bdz

В контролна среща Локомотив победи Локомотив БДЖ с 3:0. През първото полувреме двата отбора получиха по един червен картон и играха по около 10 минути с човек по-малко. При първия червен картон футболист на гостите изрита лошо капитана на Локомотив Калоян Ангелов и той напусна терена. Първия гол за Локомотив отбеляза Калоян Бонев в 30-тата минута след мощен диагонален шут. През второто полувреме треньорът на Локомотив Антон Велков даде възможност на много футболисти да запишат игрови минути, като на терена се появи и Даниел Пеев. След негов пас Сибил Карагьозов отбеляза за 2:0, а 4 минути преди края на дубоя Пунев проби, топката попадна в Пеев и той оформи крайното 3:0. Гостите от Локомотив БДЖ имат намерение през следващия сезон да играят в СРГ.