Локомотив - Вихър 5:0 22 кръг СРГ 2015/2016

loko vihar 5 0

В мач от последния кръг на СРГ Север Локомотив победи с 5:0 тима на Вихър. Определено отборът от Требич бе един от най-сериозните съперници в настоящата кампания, но футболистите на Локомотив бяха пределно мобилизирани. Двубоя бе използван като генерална репетиция преди баражите. Добър мач изигра вратаря на Вихър, който допусна 5 гола, но спаси повече на брой чисти положения. Първия гол падна "чак" в 37 минута. Н. Велков се пребори и центрира, а Калоян Бонев вкара с летящ плонж. След почивката Бонев отбеляза още 2 попадения и оформи своя хеттрик. Головата сметката на Бонев набъбна на 45 попадения с 5 повече от Суарес само за 18 мача, т.е над 2,5 гола на двубой. Карагьозов и Ангелов добавиха по един красив гол за крайното 5:0. Както се и очакваше Локомотив записа 100% актив в СРГ Север 20 победи и голова разлика 142 на 8. След  срещата утре Урвич - Царско село (която ще се играе от 19:00 ч. на стадиона в Драгалевци), Локомотив ще разбере съперника си за полуфинала на баражите за определяне на шампион на София.

Очакваните дати за полуфиналите на баражите са 21-22 май, а за финала 27-28 май.