Локомотив - Локомотив ГО 4:1

loko loko go 4 1

В последната си домакинска среща от сезон 2018/2019 Локомотив победи съименниците си от Горна Оряховица с 4:1. Младите футболисти на Локомотив играха освободено и с бързи атаки, на които гостите трудно противодействаха.

За пореден път пролича, че когато Локомотив поведе през първата част в резултата играе значително по-добре в целия двубой и умело се възползва от откритите пространства. Тодор Чаворски откри резултата след като засече центриране на Вачев. Самият Вачев удвои с попадение в 57-ата минута. Само две минути по-късно резултатът стана класически, след като Александров беше точен. В 78-ата минута отново той направи 4:0 с много красив прострелен удар. Попов в 80-ата минута отбеляза почетно попадение за гостите фиксира и крайния резултат.

След този успех столичани изпревариха горнооряховци и са на 6-то място в класирането виж тук. В последния кръг Локомотив ще играе на Националния стадион "Васил Левски" с ЦСКА 1948.