Доклад от мача: ОФК Спартак-Плевен - ФК Локомотив София | 1/16 финали | Купа на България 2023/2024

90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Край на мача 0:1
90 3COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...В последната минта Милошев самопожертвователно спря атака на Спартак
88COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Опасен удар покрай врата на Гайе
86COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Футболист на Локомотив е съборен при бърза атака в наказателното поле ч, но нарушението е подминато от съдията
82COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Вратаря на Спартак спаси удар с глава от 5 метра
80COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...2 чисти положения за двата отбора, но вратарите се намесиха успешно
60COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Локомотив натисна в изминалите минути, но 3 удара прелетяха покрай вратата
55COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Бърза атака на Локомотив, но у отсъдена засада
50COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Без положения в изминалити 5 минути
46COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Начало на второто полувреме
45COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Локомотив заслужено води с 0:1 на полувремето, железните владеят инициативата, Спартак разчита на контраатаки.
44COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Бърза атака завършила с центиране към Митков, който бележи с глава
43COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Гооооол 0:1
32COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Далечен удар, вратарь на Спарт спасява
20COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Локомотив натиска Спартак се отбранява
COM_JOOMLEAGUE_MATCHREPORT_EVENT_LIVE_COMMENTARY...Ще следим мача с текст на живо, като сайта ще се самопрезарежда на всеки 2 минути или по-често