Красимир Иванов спечели 3-то място на авторитетния международен турнир ”Бели нощи”

krasimir ivanov

Членът на Карате Клуб ”Локомотив “ Красимир Иванов спечели призово място на авторитетният международен турнир ”Бели Нощи”, който се проведе от 10 – 12 май 2019 година в Санкт Петербург, Русия. В турнира участваха над 150 състезатели от 9 държави.
След напрегната битка Красимир Иванов се класира трети във възрастова група “Ветерани 50+”, след бившите Световни шампиони Сергей Руднев и Игор Насосов .
Красимир Иванов е председател на новооткритата секция по силови спортове към Карате Клуб “Локомотив”.

Успехът му беше очакван и желан след тримесечна интензивна подготовка и идва в навечерието на честването на “90 години Локомотив“, което ще се проведе тази неделя 19 май от 17:00 на стадион Локомотив.
Следващ рубеж – Световното Първенство в Нови Сад, Сърбия през месец Ноември.