Печат

Юношите заминаха за участие в много силен турнир в Кикинда

вкл. .

vt LokoSf Slavia 11 4 2000 16

Юношеският отбор на Локомотив НН, родени 2001 и по-малки, замина за участие в много силен турнир в Сърбия. Състезанието е от 23 до 26 август в Кикинда.

Ще участват 8 отбора от 5 страни - Сърбия, Русия, Унгария, Казахстан и България. Съставите са разпределени в две групи както следва: „А“ – Жемчужина (Москва), ВК Белград (Сърбия), Астана (Казахстан) и Зак (Кикинда), „В“ – Спартак (Суботица), Локомотив НН (София), МГФСО (Москва) и Сегед (Унгария).

След мачовете в групите първите два от квартет „А“ ще играят с първите два от „В“ (всеки срещу всеки), както и 3-4 от „А“ срещу 3-4 от „В“. Следват двубои за оформяне на крайното класиране, така че всеки отбор ще изиграе общо по 6 мача.

Програма на двубоите на Локомотив НН в Кикинда:

23 август, 10,00 ч. – МГСФО – Локомотив НН

23 август, 20,00 ч. – Локомотив НН – Сегед

24 август, 10,00 ч. – Спартак – Локомотив НН

24 август, вечерта – мачове след груповата фаза

25 август, сутрин – мачове след груповата фаза

25 август, сутрин - финали за крайно класиране

Отборът на Локомотив НН замина за Сърбия на 21 август (неделя), като още същия ден и в понеделник сутринта изиграе два контролни мача с "Расина" в Крушевац, откъдето ще отпътува за Кикинда.

източник: http://loko-nnanov.com/

Share

Добавете коментар

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
300 символа

Защитен код
Обнови

ВИДЕО

 
Tyxo.bg counter