Печат

Програмата до края на 2016 г. Купа на България, Втора лига, Първа лига

вкл. .

SPL Logo portrait

 

АКТУАЛНИ РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ ВИЖТЕ ТУК

и ТУК

Национална купа България 1/8 финали

25.10 /вторник/

Септември Сф

-

Дунав Рс

15.00

 
 

Локомотив Пд

 

Оборище Пан

18.00

 
 

Монтана

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт 2

26.10 /сряда/

Литекс

-

Локомотив Сф

18.00

 
 

Левски Сф

-

Черно море

19.00

Диема спорт

27.10 /четвъртък/

Созопол

-

Пирин Бг

16.00

 
 

Верея

-

Поморие

17.00

 
 

Ботев Пд

-

Нефтохимик Бс

20.00

Диема спорт

 

 

Втора професионална лига

Х кръг 16.00

21.10 /петък/

Несебър

-

Оборище Пан

   
 

Созопол

-

Септември Сф

   

22.10 /събота/

Ботев Гълъбово

-

Етър ВТ

   
 

ЦСКА –София  2

-

Локомотив

   
 

Царско село 2015

-

Спартак Пл

   
 

Банско

-

Левски Карлово

   

23.10 /неделя/

Витоша Бистрица

-

Поморие

14.45

Диема спорт 2

 

Лудогорец 2

-

Ботев Вр

   

ХІ кръг 15.00

29.10 /събота/

Левски Карлово

-

Лудогорец 2

   
 

Спартак Пл

-

Несебър

   
 

Ботев Вр

-

Ботев Гълъбово

   
 

Септември Сф

-

Царско село 2015

   

30.10 /неделя/

Етър ВТ

-

ЦСКА –София 2

14.45

Диема спорт 2

 

Локомотив

-

Витоша Бистрица

   
 

Оборище Пан

-

Банско

   
 

Поморие

-

Созопол

   

ХІІ кръг 14.30

03.11 /четвъртък/

Лудогорец 2

-

Ботев Гълъбово

   

04.11 /петък/

Витоша Бистрица

-

Етър ВТ

   
 

Несебър

-

Септември Сф

   
 

Банско

-

Спартак Пл

   
 

Левски Карлово

-

Оборище Пан

   
 

Созопол

-

Локомотив

   
 

Царско село 2015

-

Поморие

   

07.11/понеделник/

ЦСКА –София 2

-

Ботев Вр

   

ХІІІ кръг 14.30

19.11 /събота/

Спартак Пл

-

Левски Карлово

   
 

Септември Сф

-

Банско

   
 

Поморие

-

Несебър

   
 

Етър ВТ

-

Созопол

   

20.11 /неделя/

Ботев Вр

-

Витоша Бистрица

13.00

Диема спорт

 

Оборище Пан

-

Лудогорец 2

   
 

Ботев Гълъбово

-

ЦСКА –София 2

   
 

Локомотив

-

Царско село 2015

   

ХІV кръг 14.30

26.11 /събота/

Витоша Бистрица

-

Ботев Гълъбово

   
 

Созопол

-

Ботев Вр

   
 

Царско село 2015

-

Етър ВТ

   
 

Несебър

-

Локомотив

   
 

Банско

-

Поморие

   
 

Левски Карлово

-

Септември Сф

   
 

Оборище Пан

-

Спартак Пл

   

28.11/понеделник/

Лудогорец 2

-

ЦСКА –София 2

17.30

Диема спорт

ХV кръг 14.30

30.11 /сряда/

Септември Сф

-

Оборище Пан

   
 

Поморие

-

Левски Карлово

   
 

Локомотив

-

Банско

   
 

Етър ВТ

-

Несебър

   
 

Ботев Вр

-

Царско село 2015

   
 

Ботев Гълъбово

-

Созопол

   

01.12 /четвъртък/

Спартак Пл

-

Лудогорец 2

   

02.12 /петък/

ЦСКА –София 2

-

Витоша Бистрица

   

ХVІ кръг  14.00

04.12 /неделя/

Ботев Вр

-

Несебър

13.00

Диема спорт 2

 

Ботев Гълъбово

-

Царско село 2015

   
 

Етър ВТ

-

Банско

   
 

Локомотив

-

Левски Карлово

   
 

Поморие

-

Оборище Пан

   

05.12/понеделник/

Септември Сф

-

Спартак Пл

   
 

Лудогорец 2

-

Витоша Бистрица

   
 

ЦСКА –София 2

-

Созопол

   

ХVІІ кръг 14.00

10.12 /събота/

Спартак Пл

-

Поморие

   
 

Оборище Пан

-

Локомотив

   
 

Левски Карлово

-

Етър ВТ

   
 

Банско

-

Ботев Вр

   
 

Несебър

-

Ботев Гълъбово

   

11.12 /неделя/

Созопол

-

Витоша Бистрица

12.30

Диема спорт 2

 

Септември Сф

-

Лудогорец 2

   

12.12 /понеделник/

Царско село 2015

-

ЦСКА –София 2

   

 

 

Първа професионална лига

 

Октомври

ХІ кръг

21.10 /петък/

Локомотив Пд

-

Дунав

17.30

Диема

 

Монтана

-

ЦСКА –София

20.00

Диема спорт 2

22.10 /събота/

Ботев Пд

-

Черно море

15.00

Диема спорт

 

Левски

-

Берое

17.30

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Локомотив ГО

20.00

Диема спорт

23.10 /неделя/

Славия

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

 

Верея

-

Нефтохимик Бс

20.00

Диема спорт 2

 

ХІІ кръг

28.10 /петък/

Локомотив ГО

-

Славия

17.30

Диема

 

Дунав

-

Лудогорец

20.00

Диема спорт 2

29.10 /събота/

ЦСКА –София

-

Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

 

Берое

-

Монтана

20.00

Диема спорт

30.10 /неделя/

Ботев Пд

-

Левски

17.30

Диема спорт 2

 

Черно море

-

Нефтохимик Бс

20.00

Диема спорт 2

31.10 /понеделник/

Пирин

-

Верея

20.00

Диема спорт

Ноември

ХІІІ кръг

02.11 /сряда/

Локомотив Пд

-

Берое

17.30

Диема спорт

03.11/четвъртък/

Монтана

-

Ботев Пд

16.30

Диема спорт 2

04.11 /петък/

Нефтохимик Бс

-

Пирин

15.00

Диема спорт 2

 

Левски

-

Черно море

17.30

Диема спорт 2

05.11 /събота/

Верея

-

Локомотив ГО

13.00

Диема

 

Славия

-

Дунав

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

13.11 /неделя/

България

-

Беларус – квалификация СП

19.00

Отложена среща от І – ви кръг

16.11/сряда

Берое

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

ХІV кръг

18.11 /петък/

Черно море

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

19.11 /събота/

Верея

-

Дунав

13.00

Диема

 

Славия

-

ЦСКА –София

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Берое

17.30

Диема спорт

20.11 /неделя/

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт 2

 

 Монтана

-

Левски

17.30

Диема спорт 2

21.11 /понеделник/

Нефтохимик Бс

-

Локомотив ГО

17.30

Диема спорт

ХV кръг

25.11 /петък/

Локомотив ГО

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

26.11 /събота/

Монтана

-

Черно море

13.00

Диема спорт

 

Левски

-

Локомотив Пд

15.00

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

27.11 /неделя/

Берое

-

Славия

12.30

Диема спорт 2

 

Дунав

-

Нефтохимик Бс

15.15

Диема

 

ЦСКА –София

-

Верея

17.30

Диема спорт 2

ХVІ кръг

29.11 /вторник/

Черно море

-

Локомотив ГО

15.00

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Монтана

17.30

Диема спорт

30.11 /сряда/

Пирин

-

Дунав

13.00

Диема

 

Славия

-

Ботев Пд

15.00

Диема спорт 2

 

Лудогорец

-

Левски

17.30

Диема спорт 2

01.12 /четвъртък/

Верея

-

Берое

15.00

Диема спорт

 

Нефтохимик Бс

-

ЦСКА –София

17.30

Диема спорт

Декември

ХVІІ кръг

02.12 /петък/

Локомотив Пд

-

Черно море

17.30

Диема спорт 2

03.12 /събота/

Дунав

-

Локомотив ГО

15.00

Диема

 

Левски

-

Славия

17.30

Диема спорт

04.12 /неделя/

Берое

-

Нефтохимик Бс

15.00

Диема спорт 2

 

ЦСКА –София

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

05.12 /понеделник/

Ботев Пд

-

Верея

17.30

Диема спорт

Отложена

Монтана

-

Лудогорец

   

ХVІІІ кръг

09.12 /петък/

Нефтохимик Бс

-

Ботев Пд

17.30

Диема спорт 2

10.12 /събота/

Славия

-

 8Монтана

13.00

Диема

 

Верея

-

7Левски

15.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

9Локомотив Пд

17.30

Диема спорт

11.12 /неделя/

Локомотив ГО

-

4ЦСКА –София

15.00

Диема спорт 2

 

Пирин

-

5Берое

17.30

Диема спорт 2

12.12 /понеделник/

Черно море

-

3Дунав

17.30

Диема спорт

ХІХ кръг

13.12 /вторник/

Монтана

-

Верея

17.30

Диема

14.12 /сряда/

Локомотив Пд

-

Славия

13.00

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Черно море

15.15

Диема спорт

 

Левски

-

Нефтохимик Бс

17.30

Диема спорт

15.12 /четвъртък/

Берое

-

Локомотив ГО

15.00

Диема спорт 2

 

Ботев Пд

-

Пирин

17.30

Диема спорт 2

16.12 /петък/

ЦСКА –София

-

Дунав

17.30

Диема спорт 2

Отложена среща от ХVІІ

17.12 /събота/

Монтана

-

Лудогорец

17.30

Диема спорт

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

Share

Добавете коментар

Защитен код
Обнови

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • parva kopka na stadiona 1968

    Прочетете още...

     
  • Стойнето се бил разсърдил на тази публикация и затова Локомотив нямало вече да домакинства там.

    Прочетете още...

     
  • Ако някое капутче посмее само да си помисли да драска по платната, после щеще ходи да пикае през 5 ...

    Прочетете още...

     
  • Хем сме най-красиви, хем сме най-добри :-)

    Прочетете още...