Печат

Официално: Локомотив с насрочен първи мач на осветление

вкл. .

fromNW

 

БФС публикува програмата за от 7-ми до  11–ти  кръг на Първа лига, първия мач на осветление на стадион Локомотив е насрочен за 27 август 2022 г. събота от 20:45 ч. срещу Спартак (Варна).

VІІ кръг

19.08 /петък/

Ботев Пд

-

Черно море

21.00

Диема спорт

20.08 /събота/

Спартак 1918 Вн

-

Арда Кж

18.00

Диема спорт

 

Левски

-

Хебър 1918 Пз

20.15

Диема спорт

21.08 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Локомотив

18.45

Диема спорт

 

Септември Сф

-

Берое

21.00

Диема спорт

22.08/понеделник/

Славия

-

Ботев Вр

18.15

Диема спорт

 

Пирин Бл

-

Лудогорец

20.30

Диема спорт

Отложен

Локомотив Пд

-

ЦСКА-София

 

 

VІІІ кръг

26.08 /петък/

Ботев Пд

-

Септември Сф

18.30

Диема спорт

 

Берое

-

Локомотив Пд

21.00

Диема спорт

27.08 /събота/

Арда Кж

-

Славия

18.30

Диема спорт

 

Локомотив

-

Спартак 1918 Вн

20.45

Диема спорт

28.08 /неделя/

Хебър 1918 Пз

-

Пирин Бл

18.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Левски

21.00

Диема спорт

29.08/понеделник/

Черно море

-

Лудогорец

18.00

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

ЦСКА 1948

20.30

Диема спорт

Септември

Супер купа на България

01.09 /четвъртък/

Лудогорец

-

Левски

20.00

Диема спорт

ІX кръг

02.09 /петък/

Пирин Бл

-

Ботев Вр

18.15

Диема спорт

 

Славия

-

Локомотив

20.30

Диема спорт

03.09 /събота/

Спартак 1918 Вн

-

ЦСКА-София

17.45

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Ботев Пд

20.30

Диема спорт

04.09 /неделя/

ЦСКА 1948

-

Берое

18.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Хебър 1918 Пз

21.00

Диема спорт

05.09/понеделник/

Септември Сф

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

Левски

-

Арда Кж

20.00

Диема спорт

X кръг

09.09 /петък/

Берое

-

Спартак 1918 Вн

17.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

ЦСКА 1948

20.00

Диема спорт

10.09 /събота/

Локомотив

-

Левски

19.45

Диема спорт

11.09 /неделя/

Черно море

-

Хебър 1918 Пз

15.30

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Славия

17.45

Диема спорт

 

Ботев Вр

-

Лудогорец

20.15

Диема спорт

12.09/понеделник/

Арда Кж

-

Пирин Бл

17.30

Диема спорт

 

Септември Сф

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

X кръг

16.09 /петък/

Хебър 1918 Пз

-

Ботев Вр

15.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Септември Сф

17.15

Диема спорт

 

Спартак 1918 Вн

-

Ботев Пд

19.30

Диема спорт

17.09 /събота/

Пирин Бл

-

Локомотив

15.15

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Черно море

17.30

Диема спорт

 

Славия

-

Берое

19.45

Диема спорт

18.09 /неделя/

Левски

-

ЦСКА-София

16.45

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Арда Кж

19.45

Диема спорт

БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

източник: https://bfunion.bg/

Share

Добавете коментар

Защитен код
Обнови

ВИДЕО

 

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • parva kopka na stadiona 1968

    Прочетете още...

     
  • Стойнето се бил разсърдил на тази публикация и затова Локомотив нямало вече да домакинства там.

    Прочетете още...

     
  • Ако някое капутче посмее само да си помисли да драска по платната, после щеще ходи да пикае през 5 ...

    Прочетете още...

     
  • Хем сме най-красиви, хем сме най-добри :-)

    Прочетете още...