Печат

Програма Купа и Първа лига 27-30 кръг

вкл. .

away

Полуфинал Купа България

25.04 /вторник/

Черно море

-

Лудогорец

18.30

Диема спорт

26.04 /сряда/

Локомотив

-

ЦСКА 1948

18.30

Диема спорт

Полуфинал Купа България реванши

10.05 /сряда/

ЦСКА 1948

-

Локомотив

19.00

Диема спорт

11.05 /четвъртък/

Лудогорец

-

Черно море

19.00

Диема спорт

 

Програма от 27 - ми до  30 – ти  кръг на Първа професионална футболна лига

М. април 

XXVІІ кръг

21.04 /петък/

Ботев Вр

-

Черно море

16.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Локомотив

18.45

Диема спорт

22.04 /събота/

Хебър 1918 Пз

-

Арда Кж

16.45

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Локомотив Пд

19.30

Диема спорт

23.04 /неделя/

Пирин Бл

-

ЦСКА-София

17.45

Диема спорт

 

Левски

-

Берое

20.00

Диема спорт

24.04/понеделник/

Спартак 1918 Вн

-

Септември Сф

17.30

Диема спорт

 

Славия

-

Ботев Пд

20.00

Диема спорт

XVІІІ кръг

28.04 /петък/

Септември Сф

-

Славия

17.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Спартак 1918 Вн

20.00

Диема спорт

29.04 /събота/

Локомотив

-

Хебър 1918 Пз

15.00

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Ботев Вр

17.30

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Левски 

20.00

Диема спорт

30.04 /неделя/

Берое

-

Пирин Бл

15.15

Диема спорт

 

Черно море

-

ЦСКА 1948

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Лудогорец      

20.15

Диема спорт

XXІX кръг

02.05 /вторник/

Ботев Вр

-

Локомотив

17.45

Диема спорт

 

Славия

-

Локомотив Пд

20.00

Диема спорт

03.05 /сряда/

Спартак 1918 Вн

-

ЦСКА 1948

16.00

Диема спорт

 

Арда Кж

-

Черно море

18.15

Диема спорт

 

Лудогорец

-

Берое

20.30

Диема спорт

04.05 /четвъртък/

Пирин Бл

-

Ботев Пд

15.45

Диема спорт

 

Хебър 1918 Пз

-

ЦСКА-София

18.00

Диема спорт

 

Левски

-

Септември Сф

20.30

Диема спорт

XXX кръг

06.05 /събота/

Локомотив

-

Арда Кж

17.30

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

Славия

20.00

Диема спорт

07.05 /неделя/

Септември Сф

-

Пирин Бл

15.15

Диема спорт

 

Черно море

-

Спартак 1918 Вн

17.45

Диема спорт

 

Ботев Пд

-

Лудогорец

20.15

Диема спорт

08.05/понеделник/

Берое

-

Хебър 1918 Пз

15.30

Диема спорт

 

Локомотив Пд

-

Левски

17.45

Диема спорт

 

ЦСКА-София

-

Ботев Вр

20.15

Диема спорт

БФС си запазва правото на промени в програмата.

източник: https://bfunion.bg

Share

Добавете коментар

Защитен код
Обнови

ВИДЕО