Печат

Програма за Купата на България и Втора лига 8-10 кръг

вкл. .

stadion lokomotiv

Купа на България

Купа България втори предварителен кръг 16.00 часа

Дата

Домакин

 

Гост

04.09 /сряда/

Миньор Пк

-

Струмска слава

 

Светкавица Тщ

-

Спартак Пл

 

Хитрино Хитрино

-

Кариана Ерден

 

Върбица 2006- Бенковски

-

Черноморец Бч

 

Лато – Алеко

-

Спартак 1918 Вн

 

Загорец Н.Загора

-

Пирин Благ.

 

Марица Пд

-

Локомотив ГО

 

Созопол Соз.

-

Поморие

05.09 /четвъртък/

Суворово 1-Суворово

-

ЦСКА 1948 Сф

 

Партизан Ч. бряг

-

Хебър 1918 Пз

 

Добруджа 1919 Дч

-

Локомотив Сф

 

Вихрен Санд.

-

Ботев Гъл

 

Дреновец Дреновец

-

Литекс

06.09/петък/

Севлиево Севлиево

-

Нефтохимик 1962

 

Балкан Бот.

-

Почива

 

Ботев Ихт

-

Почива

 

1/16 финал Купа България 16.00 часа

Дата

Победител от:

 

Гост

24.09 /вторник/

Хитрино-Кариана

-

Царско село

 

Марица -Локо ГО

-

ЦСКА –София

 

Ботев Ихт

-

Черно море

25.09 /сряда/

Миньор-Стр.слава

-

Ботев Пд

 

Севлиево-Нефтохимик

-

Лудогорец

 

Лато Алек - Спартак Вн

-

Левски

 

Загорец НЗ .Пирин Бл

-

Славия

 

Добруджа -Локомотив Сф

-

Ботев Вр

 

Дреновец -Литекс

-

Монтана

26.09/четвъртък/

Суворово -ЦСКА 1948

-

Дунав

 

Светкавица -Спартак Пл

-

Септември

 

Партизан -Хебър

-

Арда Кж

 

Балкан Бот

-

Локомотив Пд

 

Върбица -Черноморец Бч

-

Витоша

 

Вихрен -Ботев Гъл

-

Етър ВТ

 

Созопол -Поморие

-

Берое

 

Втора лига

VIII кръг 17.00

14.09 /събота/

Поморие

-

Локомотив Сф

17.00

 
 

Черноморец Бч

-

Кариана

18.00

 
 

Локомотив ГО

-

Ботев Гълъбово

18.00

 
 

Пирин Бл

-

Спартак Вн

19.00

 
 

Монтана

-

Спартака Пл

19.00

 
 

Литекс

-

Нефтохимик 1962

19.30

 

15.09 /неделя/

Струмска слава

-

Лудогорец ІІ

17.00

 

16.09/понеделник/

Септември Сф

-

Хебър Пз

17.00

Диема спорт

 

ЦСКА 1948

-

почива

17.00

 

IX кръг 17.00

20.09/петък/

Кариана

-

Пирин Бл

17.00

 
 

Локомотив Сф

-

Локомотив ГО

17.00

 
 

Нефтохимик 1962

-

Черноморец Бч

18.30

 

21.09 /събота/

Хебър Пз

-

Литекс

17.00

 
 

Спартака Пл

-

Поморие

18.00

 
 

Спартак Вн

-

Монтана

18.00

 
 

Ботев Гълъбово

-

Струмска слава

19.00

 

23.09/понеделник/

ЦСКА 1948

-

Септември Сф

20.00

Диема спорт

 

Лудогорец ІІ

-

Почива

   

X кръг 17.00

28.09 /събота/

Пирин Бл

-

Монтана

17.15

Диема спорт

29.09 /неделя/

Поморие

-

Спартак Вн

17.00

 
 

Струмска слава

-

Локомотив Сф

17.00

 
 

Кариана

-

Нефтохимик 1962

17.00

 

30.09/понеделник/

Септември Сф

-

Лудогорец ІІ

17.00

 
 

Локомотив ГО

-

Спартака Пл

18.00

 
 

Черноморец Бч

-

Хебър Пз

18.00

 

01.10/вторник/

Литекс

-

ЦСКА 1948

17.30

Диема спорт

 

Ботев Гълъбово

-

Почива

   
Share

Добавете коментар

Защитен код
Обнови

ВИДЕО

начало 15:25

FACEBOOK

НОВИ КОМЕНТАРИ

  • Ciao a tutti vengo dall'italia

    Прочетете още...

     
  • Привет, кой размер търсите от големите има 7 пъти XL и XL

    Прочетете още...

     
  • Здравейте. само Локо.:) Трябва ми една фанелканай-голе мия размер "Локо София по света" за началника ...

    Прочетете още...

     
  • Здравейте, Бих искал да изкажа мнение и предложение по темата. Като човек и на мен не ми харесва ...

    Прочетете още...