Денислав Сталев

Добавен на Събота, 24 Август 2024 / Новини А отбор
Tags: Ботев (Враца), Даниел Генов, Денислав Сталев
За мнозина неочаквано Локомотив загуби с 0:1 домакинството си срещу Ботев (Враца). Още в третата минута Локомотивецът Даниел Генов откри за гостите. Защитата и Любенов не се бяха подредили добре и не много високият Генов отбеляза от близката греда с глава след центриране от корнер. Чест прави на Даниел, че за пореден път дори след гола демонстрира какво за него е Локомотив. При смяната му през втората част пък феновете го изпратиха с аплодисменти. В следващите над 90 минути Локомотив водеше играта и статистика показа 70% притежание на топката, но гол така и не падна. След като в предишния кръг Радослав Гидженов отмени гол на Локомотив в 88-та минута, за нарушение подобно на множество извършени срещу Диков и несвирени и този мач станахме свидетели на неадекватни съдийски действия. Денислав Сталев спести кристален втори жълт картон за гостите в средата на втората част. Локомотив имаше две 100% положения за гол, но Диков и новодошлия Диара не успяха да насочат добре ударите си с глава. Любенов ... [ +++ ]