Tags: видео, ВПЛ, втора лига, Добруджа, 2021
[ +++ ]
Добавен на Неделя, 14 Март 2021 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Втора лига, Добруджа, 2021, пролет
Следете резултата от двубоя кликвайки тук Прякото излъчване в интернет по Диема Спорт, може да потърсите кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Събота, 12 Септември 2020 / Двубои А отбор
Tags: коронавирус, Добрич, Добруджа, БФС, Втора лига, 2020
В четвъртък Локомотив очаквано успя да постигне  лесна победа с 3:0 над отбора на Добруджа в среща от шестия кръг на Втора лига, играна на стадион "Дружба". Домакините едва събраха 11 здрави футболисти и съвсем в реда на нещата бяха сериозно отслабени заради големия брой болни от коронавирус. Морално бе двубоят да се отложи, но БФС взеха решение срещата да се състои. Александров откри с глава още в 4-та минута. В 38-та минута домакините получиха дузпа , но пропуснаха да изравнят след като Ивайло Василев изби удара на Ивайло Лазаров. В самия край на полувремето Диков удвои за "железничарите", а с втория си гол в мача Александров направи резултата класически в 54-та минута. С трите спечелени точки Локомотив е лидер в класирането с 16 точки, а следващия кръг е домакин срещу Литекс в събота 19 септември от 16:15 часа. [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 05 Септември 2019 / Мъже
Tags: Купата на България, Добруджа, Добрич, Втори предварителен кръг, 2019/2020
eEwza9AcWs0 Локомотив загуби с 1:0 от Добруджа и отпадана рано-рано от турнира за Купата на България.   [ +++ ]
Добавен на Събота, 09 Март 2019 / Мъже
Tags: видео, Добруджа, пролет, 2019, ВПЛ, 19 кръг
начало 12:57 [ +++ ]
Добавен на Сряда, 26 Септември 2018 / Двубои А отбор
Tags: Купа на България, Добруджа, Добрич, 16 финали, 2018
  Локомотив победи с 0:1 на отбора на Добруджа (Добрич) в 1/16 финал за Купата на България.  С победата железничарите се класираха за осминафиналните срещи от турнира. Победния гол отбеляза Страхиня Кърстевски, който овладя топката, надигра съперник и от граница на наказателното поле отбеляза покрай плонжа на вратаря. Локомотив удари и 2 пъти страничния стълб, а веднъж Витков се намеси решително и спаси вратата си. Вижте видео репортажа в края на статията. ДОБРУДЖА – ЛОКОМОТИВ 0:1 0:1 Страхиня Кърстевски 79 ДОБРУДЖА: 12 Иван Иванов, 27 Николай Николаев, 15 Георги Радев, 22 Ахмед Адемов, 5 Махаил Минков, 23 Дони Дончев, 26 Илия Джамов, 7 Беадир Беадиров, 9 Кристиан Пешков, 10 Румен Николов, 94 Кристиян Петков /Резерви - 1 Иван Ангелов, 2 Георги Димитров, 14 Георги Димитров, 8 Станимир Андонов, 88 Кристиян Георгиев, 28 Кристиян Арсовски, 11 Живодар Владев/. Старши треньор – Диян Божилов Атанасов ЛОКОМОТИВ: 224 Цветомир Витков, 25 Зоран Швоня, 79 Страхиня Кърстевски, ... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 25 Септември 2018 / Двубои А отбор
Tags: Купа на България, Добруджа, Добрич, 2018
 Днес, 25 септември Локомотив гостува на отбора на Добруджа в град Добрич в 1/16 финал от турнира за Купата на България.  Началният час на двубоя е от 16:00. Победителят се определя в една среща, като при равенство в редовното време се играят продължения, а при равенство и в тях се изпълняват дузпи.    Локомотив върви честно по пътя, който заедно ще извървим!!! източник: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Вторник, 28 Август 2018 / Мъже
Tags: видео, Добруджа, втора лига, 4 кръг, ВПЛ, 2018
toivG8iTko0 [ +++ ]
Добавен на Сряда, 22 Август 2018 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Добруджа, дузпа, отменен гол, съдии, БФС
Един от най-интригуващите двубои, който предложи четвъртият кръг във Втора професионална лига, бе този в Добрич. Футболистите на Диян Божилов и Ангел Колев не успяха да се победят и след 90 минути игра на стадион “Дружба” си поделиха по една точка. Интригуващият сблъсък, който събра около 1000 зрители по трибуните, се запомни, освен с головете на Илия Джамов и Костадин Хазуров за 1:1, и с два спорни момента. В първия, в средата на втората част, претенции за дузпа след игра с ръка имаха “зелените”, а във втория - буквално секунди преди последния съдийски сигнал, гол на “червено-черните” не бе зачетен заради засада. toivG8iTko0 по материали от https://www.sportal.bg [ +++ ]
Добавен на Неделя, 19 Август 2018 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Добруджа, ВПЛ
Днес Локомотив ще гостува отбора на Добруджа Добрич.  Двубоят е от четвъртия кръг на Втора професионална лига. Първият съдийски сигнал на стадион "Дружба" ще прозвучив 18:00 часа.  Може да следите на живо резултата от двубоя  кликвайки тук. Временното класиране и останалите резултати от кръга вижте кликвайки тук.  Продължаваме битката, елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!      източник: http://fclokomotiv1929.com/   [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 16 Август 2018 / Двубои А отбор
Tags: Добрич, Добруджа, екскурзия, гостуване, втора лига, фенове
На 15 март 2003-a година (Тодоровден) бе последното гостуване на Локомотив София в Добрич. Гостуване, за което тогава се стягахме цяла зима и накрая отидохме 6 човека със 17 знамена. На Централна гара се събрахме едва четирима и в последния момент, буквално минута преди да тръгне влака, дойде и петият човек, а в Добрич, на място, дойде и едно момче от региона. Помня, че си изкарахме страхотно, въпреки че в Добрич по това време на сезона беше много студено - футболен град, хората ни спираха по улиците и искаха да разговарят с нас - първите локомотивци, които виждали в града си. После вечерта историите в механа Герана, където местни девойки ни заявиха, че много обичали софиянци и не ни пускаха да си ходим. Бяхме в лош период по време на Гиговата ера. Слаб Локомотив, първите недоволства срещу лицето Гигов. Хората в Добрич се чудеха как така за толкова слаб отбор сме отделили средства и време да дойдем да го подкрепяме посред зима. Локомотив тогава беше 12-и, а Добруджа 13-и от 14 ... [ +++ ]