Разград

Добавен на Четвъртък, 20 Април 2023 / Новини А отбор
Tags: Лудогорец, Разград, билети
Билетите за мача от 27-мия кръг на Първа лига между Лудогорец и Локомотив, който ще се играе на 21 април (петък) от 18:45 ч. на стадион "Хювефарма Арена", вече са в продажба. Лудогорец призовава привържениците на Локомотив да се възползват от онлайн продажбата на билети за сектор Г от този линк https://tickets.ludogorets.com/bg/bileti/pfk-ludogorec-1945-fk-lokomotiv-1929-razgrad-hyuvefarma-arena-1350297/performance.html Онлайн билетите трябва да бъдат разпечатани на хартия. За този двубой, треньорът на железничарите Станислав Генчев няма да има възможност да използва Матеус Дуарте в предстоящия двубой с Лудогорец в петък. Причината е, че бразилецът си изкара петия жълт картон от началото на сезона и вчера Дисциплинарната комисия го наказа за една среща. 46-годишният наставник почти сигурно ще заложи на Кацаров на мястото на Матеус. Този пост не е чужд за 29-годишния футболист, тъй като по-рано през кампанията действаше на него. В момента Генчев разчита на схема на игра с трима ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 24 Май 2021 / Футбол
Tags: ВИДЕО, Лудогорец 2, Разград, завръщане, Първа лига
Your browser does not support the video tag. [ +++ ]
Добавен на Събота, 22 Май 2021 / Двубои А отбор
Tags: завръщане, Разград, Лудогорец 2, Втора лига, Ефбет лига, Първа лига, 2021, Светослав Диков. голмайстор
Светослав Диков спечели приза за голмайстор на шампионата. В последния си мач от първенството осигурилия си място в елита тим на Локомотив победи силно играещият втори отбор на Шампионите на България за сезон 2020/2021 с 1:4 . Вижте крайното класиране във Втора професионална лига кликвайки тук или тук. Двубоят на стадион "Гнездо на орли" започна с гол за Лудогорец II. Още в 3-та минута Илкер Будинов реализира за 1:0. В 43-та минута "железничарите" изравниха чрез Владимир Семерджиев. Почивката дойде при този резултат. През втората част Локомотив отбеляза още три попадения във вратата на Владимир Русанов. На два пъти точен бе Владимир Семерджиев, съответно в 67-та и 74-та минута. Крайният резултат оформи Светослав Диков в 83-та минута. Вижте статистика от мача кликвайки тук, резултатите от всички мачове може да видите тук и тук. Лудогорец II: Владимир Русанов, Димитър Илиев, Кристиян Райчев, Методий Стефанов, Мартин Русков, Велислав Минков, Цветослав Петров, Хюсеин Кельовлуев, ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 16 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: на живо, втора лига, Лудогорец, Гнездо на орли, 2020, Разград
Локомотив загуби нелепо в Разград. Верни на традицията предавахме двубоя с текст на живо (вижте тук). "Червено-черните" поведоха с гол на Тодор Траянов в 28-ата минута, но домакините направиха пълен обрат с два гола паднали от центрирания след почивката. Хюсеин Кельовлуев изравни в 48-ата минута, а Димо Бакалов направи 2:1 в 60-ата минута. Освен Бакалов, за Лудогорец-2 играха още двама футболисти от първия тим - Владислав Стоянов и Серкан Юсеин, както и провелият зимна подготовка с тима на Павел Върба Иван Йорданов. Стефанов удари греда през първата част за Локомотив. Загубата в Разград отдалечи Локомотив на 6 точки от третото място, където в момента се намира Монтана. С победата си над Спартак Варна пък Хебър се изравни по точки с "червено-черните". 0t9nBpI6Wtk [ +++ ]
  Верни на традицията ще предаваме двубоя с текст на живо след 14:00 часа. Match Preview: Лудогорец II - Локомотив За да проследите двубоя с текст на живо кликнете тук. [ +++ ]
Добавен на Петък, 14 Февруари 2020 / Новини А отбор
Tags: Локомотив София, Лудогорец, Втора лига, Бараж, Разград, Том, Наско Милев, Денислав Станчев, Димитър Георгиев, Цветомир Вачев, Илиян Стефанов
Тази седмица "лудницата" започва. Подновяваме първенството във Втора лига, а Локомотив гостува в Разград на дубъла на Лудогорец, където ще търси първа победа от три мача насам в първенството. А също така и победа в дебюта на Ради Здравков.  Отборът проведе не лоша зимна подготовка и по думите на старши треньора е готов да се пребори за третото място. Ръководството на клуба за добро или лошо, запазва мълчание и избягва публични изявления, като за цялата подготовка само Бойчо Величков даде кратко интервю, след контролата в Своге. Двама футболисти бяха освободени (Димитър Георгиев и Цветомир Вачев) и други двама  привлечени на същите позиции, или с две думи отборът си е почти същият от есента. Само че, ако можем да съдим по контролите се oпитва да играе футбол. Дано добрата игра от подготовката се пренесе и в официалните мачове, понеже помним как есента "разбивахме" "елитните" ни отбори с по четири гола разлика и няколко дни по късно не успяхме да вкараме гол на опашкар ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Февруари 2019 / Мъже
Tags: видео, Разград, Лудогрец, начало, пролет, 2019, ВПЛ, 18 кръг
LdeVMCvRr4Q [ +++ ]
Добавен на Неделя, 24 Февруари 2019 / Двубои А отбор
Tags: Разград, Лудогрец, начало, пролет, 2019, ВПЛ, 18 кръг
 Верни на традицията, предавахме за вас на живо Лудогорец 2 - Локомотив (вижте развитието по минуту кликвайки тук).  ВИДЕО: Лудогорец 2 - Локомотив 0:3 2 кръг ВПЛ 2018/2019 В първия си двубой от пролетния дял на сезон 2018/2019 Локомотив победи с 0:3 на втория отбор на Лудогорец (Разград). Железничарите надиграха младите си съперници, след като през първото полувреме поведоха с голове на Петков и Вачев. През втората част разградчани се опитаха да променят развоя на мача, но втория гол на Вачев предреши крайния победител. Със спечелните три точки от победата железничарите се изкачиха на осмо място във временното класиране. Останалите резултати и класирането след 18 кръг може да видите кликвайки тук.   ЛУДОГОРЕЦ 2 – ЛОКОМОТИВ 0:3 0:1 Марио Петков 26, 0:2 Цветомир Вачев 42, 0:3 Цветомир Вачев 75 ЛУДОГОРЕЦ 2 : 29 Наумов, 51 Будинов, 45 Климентов (78-Петров), 81 Митков, 82 Йорданов, 64 Янков, 87 П. М. Петров, 31 Вълчев, 58 Илиев (64-Кельовлуев), 72 Дост, ... [ +++ ]
Tags: Лудогорец 2, Разград, 18 кръг, ВПЛ, 2019
Развитието на резултата може да следите на живо кликвайки тук  източник за състава: https://www.fclokomotiv1929.com/ [ +++ ]
Добавен на Неделя, 23 Юли 2017 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Лудогорец, Разград, 2017, втора лига, Б група
Верни на традицията, предавахме на живо с текст двубоя на Локомотив от първия кръг на сезон 2017/2018 във втора лига. Железничарите загубиха с 2:1 гостуването на втория отбор на Лудогорец в Разград. Отново съдийска грешка и наши груби индивидуални грешки и липса на умения пред гола доведоха до горчивата и неочаквана загуба. Атанас Курдов не влезе в игра поради контузия, а другият таран Илия Димитров влезе през второто полувреме заради  неразположение. Двата отбора започнаха активно мача, като Локомотив имаше превес, но Лудогорци първи достигнаха до чиста ситуация за гол, след като едно центриране бе проспано от защитата, но за наше щастие Димитров от метър уцели гредата. Локомотив атакуваше, но не успя да отбележи, а в 41-та минута 20-годишния Ташев сбърка изпускайки футболист на домакините, които откриха резултата. Последва щурм на Локомотив при който 18-годишния Стефанов имаше 2 чудесни възможности, но уцели само веднъж греда, а Александров от метър с глава също пропусна. ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 23 Юли 2017 / Новини А отбор
източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ Днес от 20:00 часа Локомотив излиза в първия си двубой за сезон 2017/2018. Железничарите ще гостуват на тима на Лудогорец 2 в град Разград. Срещата ще се играе на втория стадион, намиращ се в базата "Гнездо на орли". Очаква се домакините да разчитат предимно на младите футболисти, които биват привличани за школата в Разград. Резултатът от срещата и ключови моменти може да следите на живо кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Петък, 30 Юни 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, 1 кръг, 2017, Лудогорец, Разград
източник: http://www.fclokomotiv1929.com/ Първия двубой на Локомотив за сезон 2017/2018 ще бъде на 23 юли от 20:00 часа срещу втория тим на Лудоорец Разград. Вижте цялата програма за І кръг по-долу: 22.07 /събота/ Царско село - Несебър 18.30   Ботев Гълъбово - Нефтохимик Бс 1962 18.30   Ботев Вр - Марица Пд 18.30   Оборище Пан. - Монтана 18.30   Созопол - Черноморец Балч 19.00   Литекс - Струмска слава 20.00 23.07 /неделя/ Лудогорец ІІ - Локомотив Сф 20.00 24.07/понеделник/ Локомотив ГО - Поморие 18.00 Вижте и Програмата на Локомотив за есенния полусезон във Втора лига Програма на контролните срещи на Локомотив - лято 2017 [ +++ ]
Добавен на Сряда, 21 Септември 2016 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Лудогорец, Разград, 6 кръг, ВПЛ, 2016/2017, втора лига
Добавен на Четвъртък, 15 Септември 2016 / Двубои А отбор
Tags: на живо, Разград, втора лига
Локомотив завърши наравно 0:0 при гостуването си на Лудогорец арена в Разград. Следихе двубоя със съобщения на живо по минути ТУК. Вижте класирането тук [ +++ ]
Tags: на живо, Лудогорец 2, Разград
Очаквайте с текст на живо мача от 18:00 ч. Четете ТУК . Страницата се презарежда автоматично на всеки 60 секунди. [ +++ ]
Добавен на Петък, 15 Май 2015 / Двубои А отбор
Tags: 20150515, първа шестица, А група, Лудогорец, Разград
В петъчната вечер гостуваме на Лудогорец в Разград. Очакванята на много анализтори са Лудогорец още днес да се окичи с 4-та поредна титла в А група. Локомотив често е обърквал подобни очаквания. Ще видим организацията и класата Лудогорец са очевидно с едно ниво над всичко, но в отбора на Локомотив има Треньор и Раздаважи се футболисти. Далеч по важен е въпросът, как държавата намери 5 000 000 лв. за общинския стадион в Разград, но няма пари ремонт (да ремонт, а не нов строеж) за ДЪРЖАНИЯ стадион Локомотив в София и го е оставила да се руши. ВАЖНО: ОФИЦИАЛНИТЕ ЦЕНИ НА БИЛЕТИТЕ ЗА ФЕНОВЕТЕ НА "ЛОКОМОТИВ" В РАЗГРАД [ +++ ]
Добавен на Сряда, 13 Май 2015 / Двубои А отбор
Tags: 20150515, разград, лудогрец, А група, концерт, билети
До всички,които искат да подкрепят Локо София в Разград!   Цената на билетите за феновете на Локомотив ще бъде 10 лева и ще важи САМО за мача, но не и за концерта след това!   Ще бъдем настанени непосредствено зад вратата, под клетката на 3-те реда седалки там, тъй като площадката под клетката ще бъде заета от сцената (хората ходили там се сещат за какво говоря).   САМО ЛОКО! САМО НИЕ! [ +++ ]
Добавен на Неделя, 15 Декември 2013 / Мъже
Tags: Видео, А група, 23 кръг, Лудогорец, Разград
Добавен на Неделя, 15 Декември 2013 / Новини А отбор
Tags: преди, А група, 2013/2014, 23 кръг, Лудогорец, Разград
  След тоталното фиаско с Черно море, Локомотив гостува днес (15/12/2013) в Разград на шампионите от Лудогорец. С група от петнадесет човека. Честно казано, всичко освен достойна загуба ще бъде считано за изненадата на годината, а за сметка на това разцеплението в "отбора" вече започна - испанското попълнение Сота самоволно си е стегнал багажа и си е тръгнал, а последният пристигнал от селекцията на сър Чечо, гигантът Базея, е бил достатъчно любезен да уведоми "ръководството" за решението си да напусне "клуба". Това може да ни говори само, че треньорът Генов е вече повече от сигурен пътник, въпросът тук е кога и от ръководството ще поемат отговорността, която носят и обещаха да понесат за абсолютното падение на клуба Локомотив.    Двубоят ще се предава пряко в ефира на Нюз7 и нюз7.бг (натиснете тук)  от 16:30 часа. Актуално класиране и резултати вижте тук     [ +++ ]