лидер

Добавен на Сряда, 27 Януари 2021 / Волейбол
Tags: волейбол, лидер, Казанлък, Демакс лига, 2021
вижте и Публиката се завръща в залите съобразно пандемичната обстановка Волейболистките на Локомотив 1929 (София) надиграха като домакини Казанлък с 3:2  (13:25, 27:25, 13:25, 25:19, 15:9) в мач от седми кръг на женското първенство „Демакс лига“. Така железничарките, водени от Страхил Балов, отбелязаха трета победа, като с три загуби и 8 точки заемат пето място във временното класиране. Представителките на Казанлък записаха втора загуба, като с пет победи и 15 точки все още са лидери в класирането, но преди изиграването на всички мачове, като шампионките от Марица имат много отложени срещи. Домакините изиграха най-силният си мач до момента в шампионата, като показаха характер и изненадаха неприятно съперничките. Началото обаче бе неубедително за тях, като гостенките спечелиха гейма на 13 точки. След този разгром волейболистките на Локомотив не се отказаха и излязоха силно мотивирани. Те засилиха сервиса, който се превърна в основното им оръжие в този мач. Розите пък, намалили ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 25 Октомври 2020 / Двубои А отбор
Tags: лидер, класиране, Втора лига, ВПЛ, селяния, Струмска слава, 2020/2021
Локомотив си върна върха във Втора лига, след като победи в среща от 11-ия кръг Струмска слава с 3:2. След спечелените три точки "железничарите" са лидери в класирането. Николов откри за 0:1 в 12-ата минута, но Локомотив обърна резултата с попадения на Александров в 32-ата минута и Диков в 45-ата. В продължението на първото полувреме Аспарухов изравни. Именно при този гол се създаде напрежение между феновете на Локо и гостуващия отбор, след като играчите на Струмска слава провокираха по селски агитката. После се чудим защо има бити по стадионите ... С нов гол през втората част сложи Диков оформи крайния резултат, като се разписа в 62-ата минута. Локомотив пропусна да спечели и с по-голям резултат, но и гостите опасно контраатакуваха до края на мача. [ +++ ]
Добавен на Петък, 25 Септември 2020 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, железничари, Ерден, Кариана, лидер, коронавирус
Локомотив загуби с 3:2 "гостуването" на изненаващия нов лидер във Втора лига Кариана. Работния ден и коронавируса не спряха 150 железничари да пропътуват 100 км в посока и да направят домакинска атмосфера за Локомотив в село Ерден. За съжаление футболистите на Локомотив загубиха двубоя, а с това и лидерската позиция в групата. Сезонът обаче е дълъг и шанс за реванш има. Припомняме, че през настоящия сезон първите два отбора в класирането ще се изкачат в Първа лига. Към настоящия момент претенденти за класиране са Локомотив, Пирин, Кариана и Хебър. Следващия двубой за Локомотив е за Купата на България, гостуване на Спарта във Варна на 29.09.2020 /вторник/ от 16:00 часа .   [ +++ ]
Добавен на Неделя, 16 Август 2020 / Двубои А отбор
Tags: лидер, футболисти, фенове, Локомотив ГО, Само Локо, коронавирус, COVID, Иван Колев
Столичните железничари записаха втора поредна победа с 2:0 в шампионата на ВПЛ. Двубоят премина при доминация на  червено-черните, които пропуснаха да запишат по-изразителен резултат. След края му футболистите направиха нещо невиждано по българските терени издигайки плакат към хората от трибуните (подкрепили Локомотив въпреки пороя в София и кризата COVID19) с текст "БЛАГОДАРИМ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА" допълнен с текста от капитанската лента "С Локо се родихме за него ще умрем". Проехтя и общото скандиране футболисти: САМО фенове: ЛОКО. Рано е за заключения, но си личи различния стил наложен с идването на Иван Колев на треньорския пост. Локомотив игра с много динамика, бързи пасове и индивидуална техника. Младият ни отбор (само 5-ма от 18 футболисти са над 25 години) демонстрира игра, която ако бъде доразвита ще ни носи много радост. Головете в мача отбелязаха 16-годишния Валентин Николов, който се възползва от разбъркване последвало изпусната топка от вратаря на гостите и влезлия като ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 25 Май 2019 / Волейбол
Tags: волейбол, мини волейбол, лидер, държавно, финали
Най-малките представителки на волейболен клуб Локомотив се класираха на първо място на градското първенство за мини волейбол в София. В шампионата участваха общо 14 отбора. Отборът ни кадетки  (девойки, родени 2002/2003 година) е сред 8-те най-силни тима на България след като се класира за финалите на държавното първенство. Бдин и Локомотив заеха първите две места в група А от допълнителната квалификации, която се проведе в Етрополе. Участваха четири тима – домакините от Етрополе, Бдин Вида, Локомотив 1929 и Велбъжд (Кюстендил), като се бореха за две места за участие на финали. Тимът на Видин реализира три победи над съперниците си и завърши на първо място в турнира. За втората квота се бориха съставите на Етрополе и Локомотив, като представителките на домакините отстъпиха на столичанки след оспорвана битка с 2:3 гейма. Така волейболистките на Локомотив се пребориха за второто място и продължават напред в спора за титлата. Трети завършиха етрополки, а последни останаха ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 30 Март 2018 / Баскетбол
Tags: баскетбол, момичета, 2006, 2007, лидер ...
След като спечелиха есенния полусезон без загуба, момичетата до 12 години, повториха успеха и през пролетта. Водени от Лилия Георгиева те спечелиха първенството в зона Витоша. Вижте резултатите и състава по-долу: Момичета до 12 г. | Зона Витоша - пролет Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии   1 2018-02-18 13:00 50 ОУ - Драгалевци Локомотив София 85:33 Академик 17   2 2018-02-25 14:00 ст..Локомотив Локомотив София 58:29 Славия   3 2018-03-03 14:00 " Илия Мирчев " ст .Герена Левски 44:67 Локомотив София   4 2018-03-11 11:00 Септември Шампион 2006 - СК 34:62 Локомотив София   5 2018-03-25 14:30 ст.Славия Локомотив София 62:26 Септември 97 Александра Минчева Дияна Стоянова Чавдар Зехиров Момичета до 12 г. | Зона Витоша Кръг Дата Зала Домакин Резултат Гост Съдии   1 2017-11-12 11:30 " Илия ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 26 Октомври 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Царско село, лидер, ВПЛ, 13 кръг, 2017
  Дерби двубоя на сезона между лидера Локомотив и вторите в класирането - Царско село. В събота 28 октомври 2017 година Локомотив ще се изправи срещу тима на Царско село. Локомотив е лидер в класирането на Втора лига, а гостите са на точка след нас на втора позиция. Началният час на двубоя е 14:45 на стадион Локомотив в район "Надежда". Елате и подкрепете Локомотив по пътя, който заедно ще извървим!!!   Ще следим двубоя с туитове и обновяване на резултата от двубоя на живо, като сайта ще се презарежда автоматично всяка минута. източник: https://www.fclokomotiv1929.com [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 23 Март 2017 / набор 1998
Tags: ДЮШ, набор 1998, лидери
Локомотив (София) спечели с минималното 1:0 срещата с Марек от 18-ия кръг на зоналното първенство при юношите старша възраст, родени през 1998 г. Мачът бе директен сблъсък за първото място в класирането. Преди кръга Локомотив бе на лидерската позиция с 43 точки, а Марек - на второто място с 41. След днешната победа "железничарите" се откъснаха с 5 точки преднина пред дупничани. На третата позиция е Чавдар (Етрополе), който има равен брой точки с Марек. Срещата не започна добре за гостите. Още в 5-ата минута Михаил Йорданов се контузи и бе принудително заменен.  Първата ситуация в мача се откри пред деветката на Локомотив Александър Григоров. След центриране от пряк свободен удар, той засече с глава, но топката излезе в аут. В 15-ата минута пробив на Мартин Вълчинов отляво завърши с центриране, но Кристиан Наков нямаше късмет да се разпише за домакините. Малко по-късно футболистът на Марек Мирослав Николов опита от пряк свободен удар да затрудни вратаря на Локомотив Драгомир ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 18 Март 2016 / Футболисти
Tags: Георги Пеев, Амкар, Ростов, лидер
  В мач от 21-вия кръг на руското футболно първенство Амкар (Перм) завърши като домакин 0:0 с лидера в първенството Ростов. В отбора на Амкар като титуляри започнаха двама български футболисти - Георги Пеев и Петър Занев. а Георги Пеев, който получи жълт картон, бе сменен в 87-та минута от  Чума Анене.  Амкар е на 9-то място във временното класиране с актив от 24 точки. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 04 Ноември 2015 / Двубои А отбор
Tags: Царско село, контрола, лидери
Локомотив Сф победи Царско село с 2:0 в контрола, играна на комплекса със същото име. Локомотив не срещна особени затруднения срещу тима на домакините, които заедно с железничарите са смятани за основни претенденти за влизане във В група. Двата отбора са лидери в своите групи, съответно СРГ-север и СРГ-юг, и бе любопитно да се види в чия полза е превъзходството. Оказа се, че Локомотив има видим превес, който наложи както преди почивката с титулярите, така и след нея, когато в игра влязоха младоци в двата състава. Калоян Бонев откри със самостоятелен пробив в 21-ата минута. 2:0 с добавка след избиване на вратаря направи Григор Андреев в 48-ата минута. Локомотив имаше още по няколко изгодни положения в двете полувремена. Царско село също направи две добри ситуации. В състава на Локо през второто полувреме се появи Владимир Каптиев, играл за последно в Оборище. На полусезона той ще има правото да бъде картотекиран в тима от „Надежда“. Следващият шампионатен мач на ... [ +++ ]