Локомотив поведе в класирането

klasirane 2020 11 krag

Локомотив си върна върха във Втора лига, след като победи в среща от 11-ия кръг Струмска слава с 3:2. След спечелените три точки "железничарите" са лидери в класирането. Николов откри за 0:1 в 12-ата минута, но Локомотив обърна резултата с попадения на Александров в 32-ата минута и Диков в 45-ата. В продължението на първото полувреме Аспарухов изравни. Именно при този гол се създаде напрежение между феновете на Локо и гостуващия отбор, след като играчите на Струмска слава провокираха по селски агитката. После се чудим защо има бити по стадионите ... С нов гол през втората част сложи Диков оформи крайния резултат, като се разписа в 62-ата минута. Локомотив пропусна да спечели и с по-голям резултат, но и гостите опасно контраатакуваха до края на мача.