Печат

А група 10 кръг: Локомотив - Лудогорец 1:2

вкл. .

съдии

Поредна среща между Локомотив и Лудогорец завърши със сериозни съмнения, че съдийската бригада повлия осезателно върху крайният резултат. Локомотив загуби с 1:2 след като в началните 30 минути Лудогорец отбелязаха 2 гола. В края на полувремето червено-черните върнаха 1 гол и пропуснаха да отбележат втори. В крайна сметка мачът завърши без повече голове, а на два пъти имаше спорни ситуации за дузпа в наказателното поле на Лудогорец. Най-спорният момент обаче бе отменения гол на изскочилият от дълбочина Бранеков, а няколко минути по-късно бе отменен гол и на Маркиньос отново поради засада. В медиите видео репортажи от срещата липсват, но ще се опитаме да открием и покажем ясно ситуациите.

Спорната засада за отменения гол на Локомотив срещу Лудогорец

ВИДЕО Локомотив - Лудогорец 1:2

Краен резултат 1:2

25' 0:1 Александров 29' 0:2 Марселиньо 37' 1 :2 Трифонов

Класиране и резултати от останалите среща от 10-тия кръг на А група може да проследите тук.