Печат

Локомотив - Надежда (Доброславци) 4:2

вкл. .

lokomotiv nadezhda 4 2

Локомотив победи с 4:2 третодивизионния Надежда (Доброславци). Контролната среща бе втора от зимната подготовка. В този студен и снежен ден Младен Додич даде шанс за изява на футболистите, които карат пробен период при столичните железничари. Гостите от Доброславци се ориентираха по-добре на големия изкуствен терен в спортен комплекс Локомотив и се отеглиха с прединина през първата част. Чаворски бе голмайстор за Локомотив, но гостите обелязаха две попадения, като едното, бе много красиво и дойде от топовен шут от 30 метра. През втората част капитана на Локомотив Владислав Романов възстанови равенството, а Марио Йорданов отбеляза с глава за 3:2. Крайния резултат оформи отново Йорданов след като реализира от дузпа.