Локомотив изпусна да победи Поморие 1:1

Loko vs Pomorie 1 1

Верни на традицията предавахме с текст на живо (кликнете тук за да видите развитието) Локомотив – Поморие.

Двубоят от 21 кръг на Втора професионална лига завърши 1:1. Двата отбора изиграха двубой с много положения пред двете врати. Резултата откри Поморие след гол Тютюков в 29-тата минута, но минута по-късно Кямил изравни. Железничарите могат да съжаляват повече за равенството, тъй като през втората част топката на няколко пъти бе много близо до това да посети вратата на гостите. Локомотив на два пъти имаше претенции за неотсъдена дузпа, а страничния арбитър на фланга на засадата на Локомотив през втората част бе бе бурно освиркан след две абсурдни засади. Главният съдия бе силно неадекватен и за разлика от справилия се перфектно в напечения двубой от предходния кръг Николай Йорданов, бе напът да съсипе много по-лек двубой. Интересно каква ще е оценката на поредния съдия "упражнявал" се на терена на стадион Локомотив.

Резултати и класирането след играните срещи от 21 кръг може да видите кликвайки тук.