Локомотив - Ботев (Г) 2:0

lokomotiv botev g 2020 20

Локомотив победи с 2:0 във втория си мач от шестте, които ще бъдат без публика.

Верни на трдицията предавхме с аудио коментар на живо: Локомотив София - Ботев Гълъбово Локомотив победи с 2:0. Столичните “железничари” постигнаха първи пролетен успех. През първата част домакините бяха по-активният тим на терена, но така и не успяха да стигнат до откриване на резултата. Тодор Траянов пропусна да се разпише от близо, а в ударен край на полувремето пропуски направиха Александър Александров и Светослав Диков, а Илиян Стефанов удари греда след удар с глава.
През втората част на теренапояви Том, който внесе ред и креативност и в крайна сметка в 60-ата минута голът дойде. Точен бе бразилецът Шоко. Десетина минути по-късно падна и второто попадение за Локо, като автор стана Диков, който бе най-съобразителен след разбъркване от корнер.
Монтана също победи днес, така че Локомотив остава на 4-та позиция  в класирането на 6 точки от третото място

Радослав Здравков: Важна победа за нас