Ботев Гълъбово

Добавен на Събота, 22 Февруари 2020 / Двубои А отбор
Tags: Ботев Гълъбово, Втора лига, 20 кръг, 2020, ВПЛ
Локомотив победи с 2:0 във втория си мач от шестте, които ще бъдат без публика. Верни на трдицията предавхме с аудио коментар на живо: Локомотив София - Ботев Гълъбово Локомотив победи с 2:0. Столичните “железничари” постигнаха първи пролетен успех. През първата част домакините бяха по-активният тим на терена, но така и не успяха да стигнат до откриване на резултата. Тодор Траянов пропусна да се разпише от близо, а в ударен край на полувремето пропуски направиха Александър Александров и Светослав Диков, а Илиян Стефанов удари греда след удар с глава. През втората част на теренапояви Том, който внесе ред и креативност и в крайна сметка в 60-ата минута голът дойде. Точен бе бразилецът Шоко. Десетина минути по-късно падна и второто попадение за Локо, като автор стана Диков, който бе най-съобразителен след разбъркване от корнер. Монтана също победи днес, така че Локомотив остава на 4-та позиция  в класирането на 6 точки от третото място Радослав Здравков: Важна победа за нас  ... [ +++ ]
Tags: На живо, Локомотив София, Ботев Гълъбово, Стадион Локомотив, Втора Лига
Слушайте на живо от 14:00 часа мача срещу отбора на Ботев Гълъбово тук или в нашия YоuTube канал!  Моля абонирайте се за него, за да можем да излъчваме на живо и от провинцията (за излъчване от смартфон са необходими поне 1000 абонати). Wd-ouC9Tqds Може и да следите двубоя и минута по минута ТУК! [ +++ ]
Добавен на Петък, 21 Февруари 2020 / Програма А отбор
Tags: Втора Лига, Ботев Гълъбово, Локомотив, Стадион Локомотив, Пламен Крачунов, Пирин
След разочароващия резултат в Разград миналата седмица и вече четири мача без победа с единадесет допуснати гола, Локомотив излиза пред празни трибуни срещу отбора на Ботев Гълъбово. Сякаш наказанието от шест мача без публика не е малко, ами и отбора продължава да записва слаби резултати. Вече четири мача няма победа и играе изключително слабо в защита. Все пак преди два дена взехме нов централен защитник. В отбора пристигна тридесет и една годишният Пламен Крачунов, въпреки няколкократните изявления, че повече нови попълнения няма да има. Но не е ли вече късно, съвсем скоро ще разберем. Съперникът ни този кръг беше пред отказване от продължаване в първенството поради финансови проблеми, но все пак започна пролетния полусезон. И то измъкна точката от отбора на Пирин Благоевград. Отбори в състоянието на Ботев Гълъбово са най-опасни и никога не знаеш какво да очакваш от такъв двубой. Хвърляме поглед и върху класирането където нещата започват да излизат от контрол и по всичко ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 03 Август 2019 / Двубои А отбор
Tags: Ботев Гълъбово, втора лига, Трейс арена
Верни на традицията предавахме двубоя с текст на живо (кликнете тук). Тимът на червено-черните излезе на терена с черни ленти в памет на Васил Методиев, а мачът започна с минута мълчание в негова памет! Първото полувреме започна с натиск на червено-черните, като само самоотвержената игра на Ботев запазваше резултата 0:0. В средата на полувремето "домакините" поизравниха играта, но домакинска бе обстановката за Локомотив, тъй като около 70 Локомотивци подкрепяха с песните си железничарите. Двубоят бе жив и енергичен, като и двата отбора се стремяха да играят бързо, а утболистите на Локомотив и да прилагат преса. В тези минути и двата отбора отправиха по три удара, като и на Ивайло Василев се наложи да спасява вратата си. Все пак 3 минути преди края, логичното се случи, при бърза атака на Локомотив, Траянов се измъкна, намери чудесно 15-годишния Николов, той залъга защитник и отбеляза гол за 0:1  Втората част започна вихрено за Локомотив, като още в първите и секунди железничарите ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 03 Ноември 2014 / Подкаст lokosf.info
Tags: подкаст, ботев пловдив, ботев гълъбово, литекс, левски, артикули, кавички
  В този прясно афектиран след загубата от "мача" с "Левски" брой на lokosf.info podcast парци и Търо се опитват да намерят светлина в тунала с:   - кратък коментар на мачовете с "Ботев" (Пловдив), Литекс и "Ботев" (Гълъбово) (да, Търо е бил на този мач); - коментар за "мача" с "Левски" - играчите ли бяха виновни за "продукцията" или "ръководството"; - поредните новини около артикулите, с някои изненади извадени от ръкава на фокусника Търо.   Изглежда като малко, но всъщност е много и има какво да се чуе, така че моля шеървайте, ретуитвайт и давайте "жокер към приятел" за следния линк.   Спорна седмица на всички.     ПП Кавичките около този "П"ФК станаха прекалено много... [ +++ ]
Добавен на Вторник, 07 Октомври 2014 / Новини А отбор
Tags: Купа на България, осминафинал, Ботев Гълъбово
Локомотив София ще се изправи срещу Ботев Гълъбово в осминафиналната фаза от турнира за Купата на България. По предварителна програма мачовете са на разменено гостуване и първите от тях трябва да бъдат на 28, 29 или 30 октомври, а реваншите на 13 декември, но по настояване на ПФЛ и споразумение между клубовете могат да се изтеглят за 3 декември.   Източник: http://www.lokomotivsofia.bg [ +++ ]