Match Report: Лудогорец 2 - Локомотив 2:1

REPORT

Локомотив загуби нелепо в Разград.

Верни на традицията предавахме двубоя с текст на живо (вижте тук). "Червено-черните" поведоха с гол на Тодор Траянов в 28-ата минута, но домакините направиха пълен обрат с два гола паднали от центрирания след почивката. Хюсеин Кельовлуев изравни в 48-ата минута, а Димо Бакалов направи 2:1 в 60-ата минута. Освен Бакалов, за Лудогорец-2 играха още двама футболисти от първия тим - Владислав Стоянов и Серкан Юсеин, както и провелият зимна подготовка с тима на Павел Върба Иван Йорданов. Стефанов удари греда през първата част за Локомотив.
Загубата в Разград отдалечи Локомотив на 6 точки от третото място, където в момента се намира Монтана. С победата си над Спартак Варна пък Хебър се изравни по точки с "червено-черните".